Karaaslan: Büyük ve güçlü Türkiye yolunda nice yıllara

Karaaslan: Büyük ve güçlü Türkiye yolunda nice yıllara
12.08.2022
29
A+
A-

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti’nin Kuruluşunun 21. Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“AK Parti’mizin kurulduğu 14 Ağustos 2001, ülkemizde hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yeni bir dönemi başlatmış, siyasi tarihimizde dönüm noktası olmuştur. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından milletimizin yüksek teveccühüyle kurulan AK Parti’miz her alanda kalkınma anlayışıyla, eser ve hizmet siyasetiyle Türkiye siyasetine damga vurmuştur.

Kuruluşundan çok kısa bir süre sonra gerçekleşen seçimlerde sandıktan zaferle çıkan AK Parti’miz bugüne kadar girdiği tüm seçimleri milletimizin güçlü desteğiyle kazanmış, adaletten eğitim ve sağlığa, ulaştırmadan altyapıya, enerjiden çevre ve şehirciliğe kadar her alanda ülkemizi hedeflerine ulaştıracak kapsamlı reformların altına imza atmıştır.

AK Parti, kuruluşundan bugüne ilkeleriyle, icraatlarıyla, duruşuyla ve mücadelesiyle milletimiz için gece gündüz çalışırken tüm dünyada da mazlumların umudu olmuş, insanlığın önünde barışa, huzura ve refaha giden yeni kapılar açmıştır. Türkiye’nin son 20 yılının mimarı olan partimiz 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini koyarak ülkemizin geleceği için kararlı adımlar atmıştır. Ülkemiz bugün kendi yolunu çizen, dünyada başarılarıyla adından söz ettiren, küresel meseleler karşısında uluslararası toplumu harekete geçiren, insanlığın geleceği için tarihi adımlar atan bir ülke haline gelmiştir. Bunda Sn. Genel Başkanımızın liderliği, vizyonu, öngörüsü ve girişimleri ile teşkilatlarımızın çabalarının çok büyük katkıları vardır.

AK Parti iktidarı olarak adaletten ve kalkınmadan, istikrardan ve güvenden taviz vermeden memleketimizin her karış toprağına, şehirlerimize ve ülkemize büyük yatırımlar kazandırmaya devam ediyor, umudun ve güvenin yegâne adresi olarak ülkemize hizmetlerimizi kesintisiz sürdürüyoruz. Tüm enerjimizle çalışarak 2023’ü AK Parti’mizin ve Cumhur İttifakı’nın zaferiyle neticelendireceğimize, ülkemizi dünyada hak ettiği seviyeye taşıyacağımıza olan inancımız tamdır.

Teşkilatlarımızın sahada milletimizle kurduğu sağlam bağ ve fedakâr çabalar, büyük ve güçlü Türkiye yolunda en önemli güvencemizdir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti mensupları olarak bizde bu inanç, kararlılık, çalışma azmi, gayret; milletimizde gücümüze güç katan bu büyük destek oldukça yolumuzdan asla dönmeyeceğiz, ülkemize ve milletimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

AK Parti’mizin Kuruluşunun 21. yıl dönümü̈ vesilesiyle, bugüne kadar partimizin çeşitli kademelerinde görev almış tüm teşkilat mensuplarımıza ve partimize desteğini artırarak sürdüren aziz milletimize en kalbi şükranlarımı sunuyor, bu kutlu yolda partimize nice yıllar diliyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.