resim yükle

Anneler Gününde Şehit Anneleri unutulmadı

Anneler Gününde Şehit Anneleri unutulmadı
12.05.2024
A+
A-

Anneler Gününde Şehit Anneleri adına düzenlenen yemek programına katılan Turhal
Belediye Başkanı M.Erdem Ural ‘’Her zaman sizlerle birlikte olacağız, Anneler Gününüz kutlu olsun’’ dedi.

featured


Anneler Gününde Şehit Anneleri unutulmadı

TOKAT-BHA

Turhal Kaymakamlığı ve Turhal Belediyesi Anneler Günü için Şehit Anneleri için özel bir yemek programı düzenledi. Düzenlenen programa katılan Turhal Belediye Başkanı M.Erdem Ural, Şehit Anneleri ile sohbet etti, taleplerini dinledi. Ülkemizde huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşıyorsak bunu Şehit ve Gazilerimize borçluyuz.

Anneler Günü vesilesiyle sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum.’’ diyerek sözlerine başlayan Turhal Belediye Başkanı M.Erdem Ural ’’ Sizler, en değerli varlıklarınızı, yavrularınızı ülkemizin bağımsızlığı için şehit verdiniz. Bugün hür bir ülkede yaşıyorsak bunu, kahraman şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz. Sizler için ne yapsak hakkını ödeyemeyiz. Her zaman yanınızda olacağız. Anneler Günü’nüz kutlu olsun. ‘’ dedi. Program, Şehit Annelerine hediye takdimi ile sona erdi.

5 3

2 8

4 3

Anneler Gününde Şehit Anneleri unutulmadı


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber