Yoksulluğu geleneksel değerlerle yok etmeye var mısınız?

Yoksulluğu geleneksel değerlerle yok etmeye var mısınız?
02.04.2024
A+
A-

Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı ve Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkan Vekili Halil İbrahim Yılmaz “Gastronomi Turizmi ve Turizmin Tanıtımında Medyanın Rolü” panelinde konuştu. Ülkemizin geleneksel değerlerine dikkat çeken Yılmaz, ‘Yoksulluğu geleneksel değerlerle yok etmeye var mısınız?’ diye sordu.

featured

Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü’nce desteklenen, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (AHBVÜ) ve İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) tarafından düzenlenen “Gastronomi Turizmi ve Turizmin Tanıtımında Medyanın Rolü” panelinde konuşan Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı ve Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkan Vekili Halil İbrahim Yılmaz önemli tespitlerde bulundu.

‘Betona ve ranta kurban olduk’ diyen Yılmaz, ‘Açlığı ve yoksulluğu geleneksel değerlerle yok etmeye var mısınız?’ diye sordu.

İşte Yılmaz’ın panelde yaptığı o çarpıcı konuşmadan bazı kesitler:

 

Halil İbrahim Yılmaz: Yoksulluğu geleneksel değerlerle yok etmeye var mısınız?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber