resim yükle

İlkadım’ın parklarının eksikleri gideriliyor, onarımları yapılıyor

İlkadım’ın parklarının eksikleri gideriliyor,  onarımları yapılıyor
21.06.2024
A+
A-

İlkadım Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki 180 parkın kontrollerini, bakımlarını ve onarımlarını aralıksız sürdürüyor.

İlkadım Belediyesi, özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılan park ve bahçelerin bakım ve onarımlarını aralıksız sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından tespit edilen eksikler ve tamirat işleri tamamlanarak vatandaşların güvenli bir şekilde kullanımı sağlanıyor. Haşerelerle de mücadele edilen park ve bahçelerde, çocukların da güvenle park ve bahçeleri kullanmaları sağlanıyor.

‘ÇOCUKLARIN EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRMESİ SAĞLANIYOR’

Vatandaşların özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullandıkları parklardaki tüm eksiklerin anında giderildiğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “Sıcak yaz aylarında evlerinde bunalan hemşerilerimiz, özellikle de akşam saatlerinde vakitlerini parklarımızda geçiriyor. İlkadım Belediyesi olarak bizler, bunun bilincinde hareket ediyoruz. İlçe sınırlarımız içerisinde 180 park ve bahçe bulunuyor. Bunların öncelikle kontrollerini yapıyoruz. Eksikleri bulunan parklarımızın eksiklerini gideriyor, park mpbilyalarımızın bakım ve onarımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Ot biçme ve ağaçların bakımlarını da ihmal etmiyoruz. Bunun yanı sıra, park ve bahçelerimizde haşere ve böceklerle de mücadele ediyor, ilaçlamalarını düzenli olarak yapıyoruz. Hemşehrilerimizin yaz akşamlarını parklarımızda, bahçelerimizde daha huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirebilmeleri, yavrularımızın eğlenceli vakitler geçirebilmeleri için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber