Tekkeköy’de Yürekleri Isıtan Destekler

Tekkeköy’de Yürekleri Isıtan Destekler
24.10.2023
A+
A-

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ihtiyaç sahibi vatandaşlara akülü tekerlekli sandalye ve bebek arabası teslim etti.

Tekkeköy Belediyesi gönüllere dokunan sosyal belediyecilik hizmetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan destekler aralıksız sürüyor.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nce sağlık, barınma, ısınma, giyim, gıda gibi birçok alanda yapılan çalışmaların yanı sıra ihtiyaç sahibi vatandaşlar ve özel gereksinimli bireylerin hayatlarını zorlaştıran tüm engelleri ortadan kaldırmak için de çaba gösteriliyor.

Bu kapsamda bugün gerçekleştirilen çalışmada 2 akülü tekerlekli, 1 tekerlekli sandalye ve 1 bebek arabası Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın da katılımıyla sahiplerine teslim edildi. Vatandaşlara bir araya gelerek bugünkü teslimleri bizzat gerçekleştiren Togar, tüm ihtiyaç sahiplerine kol kanat gererek, ellerinden gelen tüm imkanları seferber edip, her zaman yanlarında olmaya çalıştıklarını söyledi.

Başkan Togar, “Bugün 4 kardeşimize daha ulaşarak yaşam şartlarını bir nebze olsun iyileştirmeye çalıştık. Bir yaşama ufacık da olsa bir dokunuşla, yepyeni mutluluklar katabiliyorsanız; bu tebessüm bu dualar ve bu gülücüklerden daha kıymetlisi olmasa gerek” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber