resim yükle

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşları dinledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşları dinledi
28.06.2022
A+
A-

Samsun’da Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşları dinledi. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Yavuzlar, Kirazlık ve Antyeri mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek sorunların çözümü ile ilgili talepleri dinledi.

Samsun’un Tekkeköy ilçe Belediye Başkanı Hasan Togar, Yavuzlar, Kirazlık ve Antyeri mahallesi sakinleriyle bir araya gelirken, mahallede yapılacak spor sahası, park ve oyun alanlarını inceledi.

Tekkeköy ilçesi Kirazlık Mahallesi’nde yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar “Estetik dokunuşlarla bölgenin çehresini değiştiriyoruz. Kirazlık Deresi’nin üzerindeki asma köprümüz ve çevresindeki çalışmaların yanında derenin sağına ve soluna yürüyüş yolları, kamelyalar, spor alanları, kent mobilyaları ve banklar yerleştirerek yeni ve farklı bir yaşam alanı daha hayata geçiriyoruz” dedi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber