Serhat Türkel’e Körfez Mahallesinde coşkulu karşılama 

Serhat Türkel’e Körfez Mahallesinde coşkulu karşılama 
21.02.2024
A+
A-
CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, Körfez Mahallesi sakinleri ve gençler tarafından meşalelerle coşkulu karşılandı. Atakum’da 1 Nisan itibarı ile bambaşka bir rüzgar eseceğini söyleyen Türkel, ‘’Atakum’u hep birlikte marka kent haline getireceğiz’’ dedi.
ATAKUM ADAYINI KENDİ BAĞRINDAN ÇIKARTTI
Samsun’un Atakum İlçesi Körfez Mahallesi’nde bir kıraathanede vatandaşlarla buluşan Atakum Belediyesi Başkan Adayı Serhat Türkel’in, gelişinde gençler tarafından meşalelerle karşıladı. Mahallelinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıya CHP Atakum İlçe Başkanı Adem Kürek ve gençlik kolları üyeleri ve çok sayıda mahalle sakini katıldı. Açılış konuşmasını yapan Başkan Kürek, ‘’Atakum’da dalga dalga büyüyen bir coşku var. Atakum ilk defa kendi bağrından bir aday çıkarttı. Sizlerin desteği ile de kazanacağız’’ dedi.
‘’ATAKUM’U MARKA HALİNE GETİRECEĞİZ’’ 
CHP Atakum Belediyesi Başkan Adayı Serhat Türkel, kendisinin 40 yıldır yaşadığı ilçeden aday olarak halkın karşına çıktığı için mutlu olduğunu söyleyerek, ‘‘40 yıldır yaşadığım memleketimden sizlerin karşısına aday olarak çıktığım için guru duyuyorum. 1984 yılından itibaren Atakum’da oturuyorum. Tüccar bir babanın evladıyım. Ben Atakum’a aşık olarak büyüdüm. Atakum’u bir marka haline getireceğiz. Şeffaf olacağız, hesap vereceğiz. Gücünü halktan alan ve ilçenin sorunları çözmek isteyen halk adamı olacağım. Sizlerin desteği ile 1 Nisandan itibaren Atakum’da bambaşka bir rüzgar esecek. Liyakatli bir başkan olacağıma, liyakatli kadroları oluşturacağıma söz veriyorum. Dört duvar arasındaki siyasete karşıyım. Her zaman sizlerin arasında olacağım’’ şeklinde konuştu.
Serhat Türkel’in konuşmasının ardından mahalleli sürpriz doğum günü düzenledi. Kendisi için hazırlanan pastadaki mumları üfledi. Türkel, daha sonra mahallelilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.