Serhat Türkel’den Samsunspor taraftarlarına müjde

Serhat Türkel’den Samsunspor taraftarlarına müjde
28.03.2024
A+
A-
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı ve koyu bir Yılport Samsunspor taraftarı olan Serhat Türkel, ev sahipli yapılacak tüm maçlara Atakum’dan otobüs kaldırılacağı müjdesini verdi.
CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, kendisinin koyu bir taraftarı olduğu Yılport Samsunspor’un iç sahada oynayacağı tüm maçlara otobüs kaldırılacağını söyleyerek, “Atakum’a aşık olduğum gibi Samsunspor’ a da aşığım. Her zaman iç saha müsabakalarına gitmeye özen gösteriyorum. Benim gibi Atakumlu Samsunspor sevdalılarının da maça gidiş ve dönüşlerinde sıkıntı çektiklerini biliyorum. Bunun için ilk otobüsümüzü Başkanlığım sonrası 4 Nisan 2024 Perşembe günü saat 20.30’da oynanacak olan Yılport Samsunspor-Pendikspor karşılaşmasına Atakum’dan otobüs kaldıracağız. Taraftarlarımız ile birlikte tribündeki yerimizi alarak, Atakum’daki bizim galibiyetimiz gibi Samsunspor’umuzun da galibiyetini kutlayacağız. Ayrıca başkanlığım döneminde, Samsunspor’umuzun tüm iç saha müsabakalarına taraftarlarımız için ilçemizden otobüs kaldıracağız. Hep birlikte Mustafa Kemal Atatürk armalı takımımıza destek vereceğiz” diye konuştu.
Türkel, 28.03.2024 Perşembe akşamı saat 21.00’da Çakmaklar kıraathanesi önü 98. Sokak adresinde düzenlenecek olan, Cumhuriyet Mahallesi Halk buluşmasına Samsunspor taraftarlarını ve tüm halkı davet etti.
IMG 20240327 WA0035 1
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.