resim yükle

Serhat Türkel: Tüm sağlık emekçilerimizin bayramı kutlu olsun

Serhat Türkel: Tüm sağlık emekçilerimizin bayramı kutlu olsun
14.03.2024
A+
A-
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Türkel, ‘’İnsan sağlığını ve hayat hakkını koruyan, her koşulda sorumluluğunun bilincinde olan doktorlarımızın ve tüm sağlık emekçilerimizin 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun’’ dedi.
CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Türkel, ‘’Başından beri milletimizin var olma, kalkınma ve gelişme mücadelesinde önemli roller üstlenen hekimlerimiz ve tüm sağlık emekçilerimiz, özveri ve inançla, meslek onuruna yakışır bir şekilde insanlığa ve ülkemize hizmet etmektedirler. İnsan sağlığını koruyarak toplumsal mutluluk ve refahı sağlamak görevini büyük bir aşkla ve şevkle yerine getiren sağlık emekçilerimiz, sağlık sistemimizin bugünlere gelmesinde en büyük pay sahibidir. Ancak ne yazık ki halkımız, hak ettiği ve istediği sağlık hakkına ulaşamadığı için mutsuz, hekimlerimiz de görevlerini gerektiği gibi yapamadığı, yaptığı önemli ve değerli işe karşın hak ettiği saygıyı göremediği, verdiği hizmetin karşılığını alamadığı için sıkıntıda. Öncelikle şu bilinmelidir ki; halkımızın sahip olduğu sağlık hakkına, istediği ve beklediği güzellikte ulaşamamasının sorumlusu hekimler ve sağlık çalışanları değildir. Birey ve toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına hizmet veren, insan hayatını her şeyin üstünde tutan, zorluklara aldırmadan fedakârca çalışan sağlık emekçilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık emekçilerimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, başarı ve mutluluklar diliyorum’’ diye konuştu.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber