resim yükle

Samsun’daki o belediyeden zam hamlesi! Protokol imzalandı

Samsun’daki o belediyeden zam hamlesi! Protokol imzalandı
31.12.2022
A+
A-

Her yılın son gününde personel ile yılsonu değerlendirme toplantısı gerçekleştiren 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, yeni yılda çalışanlara zam müjdesi verdi.

‘’19 Mayıs İlçemizin her karışında emeği olan siz kıymetli mesai arkadaşlarımla birlikte bu güzel ilçemize hizmet etmekten mutluluk duyuyorum.’’ diyen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki hükümetimiz, çalışanlarımızın refah seviyesini yükseltmek adına birçok çalışma gerçekleştirdi, gerçekleştirmeye de devam ediyor. Asgari ücrete yapılan %54.66 zam ile birlikte 8.506 TL olan asgari ücrete oranla biz de belediyemiz işçi sendikamız olan Hak-İş ile sözleşme imzalayarak çalışanlarımıza ocak ayında başlamak suretiyle yıllık bazda %54.66 oranında zam yaparak en düşük işçi maaşını net 12.650 TL ‘ye çıkartmış olduk. Hayırlı uğurlu olsun. ’’dedi.

2022 yılında İlçemize kazandırdığımız, Yöresel Ürünler Pazarı, Çocuk Trafik Eğitim Parkı, Halı Sahalar, Kapalı Tenis Kortu, parke, beton ve asfalt yol çalışmaları, çocuk oyun parkları ile her mahallemize dokunduk, dokunmaya da devam ediyoruz. Kültür Merkezinde çalışmalar tamamlanmak üzere, Dere Kenarı Peyzaj Projemiz için hibe onayını Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımızdan geçtiğimiz hafta aldık, Çivisiz Ahşap Camimizin restorasyon çalışması için proje süreci Kültür Varlıkları Koruma Kurulu ile birlikte titizlikle devam ediyor. 2023 yılında daha çok çalışacağız ve Türkiye Yüzyılında İlçemize ve Ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Siz değerli çalışma arkadaşlarımızın, 19 Mayıs’lı hemşehrilerimizin ve ülkemizin yeni yılını kutluyor, 2023 yılının ülkemize ve milletimize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber