Samsun Haber | Samsun Haber Gazetesi

Samsun Haber | Samsun Haber Gazetesi
14.10.2019
103
A+
A-

Samsun Haber olarak Samsun’da olan haberleri güncel olarak Samsun halkımıza Samsun Haber ve Samsun Haber Gazetesi kategorisinde iletiyoruz.

Samsun Haber olarak, Samsun ili ve ilçeleri hakkında son dakika haberleri, asayiş haberleri, güncel haberler ve Samsunspor haberleri yayınlamaktayız.

SAMSUN
Samsun, Türkiye’nin büyükşehir statüsündeki otuz ilinden biridir. Karadeniz Bölgesi’ndeki Orta Karadeniz Bölümü’nde yer alır ve 1.335.716 kişilik nüfusuyla bölgenin en yüksek, Türkiye’nin ise on altıncı en yüksek nüfuslu ilidir.

samsun haber

samsun haber, samsunspor, samsun haberleri

Samsun’un ilçeleri
Samsun ilinin 4’ü merkez ilçe olmak üzere 17 ilçesi vardır. Merkezde yaklaşık 850.000 kişi yaşamaktadır.
Ayvacık
Bafra
Canik
Çarşamba
Havza
İlkadım
Kavak
Ladik
Salıpazarı
Tekkeköy
Terme
Vezirköprü
Yakakent
19 Mayıs
Alaçam
Atakum

Sadece Samsun Haber olarak değil, Ayvacık Haber, Bafra Haber, Canik Haber, Çarşamba Haber, Havza Haber, İlkadım Haber, Kavak Haber, Ladik Haber, Atakum Haber, Salıpazarı Haber, Tekkeköy Haber, Terme Haber, Vezirköprü Haber, Yakakent Haber, 19 Mayıs Haber, Alaçam Haber kategorisinde 17 ilçeninde haberlerini güncel olarak haber sitemizde bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber