55 Samsun Haber | Samsun Son Dakika

55 Samsun Haber | Samsun Son Dakika
14.10.2019
400
A+
A-

Samsun Haber olarak Samsun’da olan haberleri güncel olarak Samsun halkımıza Samsun Haber ve Samsun Haber Gazetesi kategorisinde iletiyoruz.

Samsun Haber olarak, Samsun ili ve ilçeleri hakkında son dakika haberleri, asayiş haberleri, güncel haberler ve Samsunspor haberleri yayınlamaktayız.

SAMSUN
Samsun, Türkiye’nin büyükşehir statüsündeki otuz ilinden biridir. Karadeniz Bölgesi’ndeki Orta Karadeniz Bölümü’nde yer alır ve 1.335.716 kişilik nüfusuyla bölgenin en yüksek, Türkiye’nin ise on altıncı en yüksek nüfuslu ilidir.

samsun haber - haberhas

Samsun’un ilçeleri
Samsun ilinin 4’ü merkez ilçe olmak üzere 17 ilçesi vardır. Merkezde yaklaşık 850.000 kişi yaşamaktadır.
Ayvacık
Bafra
Canik
Çarşamba
Havza
İlkadım
Kavak
Ladik
Salıpazarı
Tekkeköy
Terme
Vezirköprü
Yakakent
19 Mayıs
Alaçam
Atakum

Samsun ili için haberler Haberhas.com’da

Samsun’da ne oldu, Samsun hava durumu ve Samsun son dakika gibi Samsunlu hemşehrilerimiz google üzerinden arama yapmakta. Haberhas.com haber sitesi olarak Samsunlu vatandaşlarımıza güncel olarak haberlerimizi yayınlamaktayız. Samsunlu spor severlerimiz Samsunspor için samsunspor haberlerini aramakta ve en detaylı şekilde de haberhas haber sitemizde bulunmakta. Bunun yanında bir çok kategoride bulunan haberhas.com samsun haber sitesinde manşet haberlerimizde sizlerinde dikkatini çekebilecek bir sürü haber bulunmakta.

Haber sitemizde Ayvacık Haber, Bafra Haber, Canik Haber, Çarşamba Haber, Havza Haber, İlkadım Haber, Kavak Haber, Ladik Haber, Atakum Haber, Salıpazarı Haber, Tekkeköy Haber, Terme Haber, Vezirköprü Haber, Yakakent Haber, 19 Mayıs Haber, Alaçam Haber kategorisinde 17 ilçeninde haberlerini güncel olarak haber sitemizde bulabilirsiniz.

Genellikle haber servis edilen kelimeler de ise ilk sırada olmayı hedeflerken siz Samsun halkı olarak haberlerimizi takip etmekten geri kalmayın.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber