resim yükle

Samsun AK Parti İl Başkanlığı Samsunspor’a destek verdi ​

Samsun AK Parti İl Başkanlığı Samsunspor’a destek verdi ​
28.04.2021
A+
A-

Başkan Aksu, “Her zaman olduğu gibi bu süreçte de AK Parti Teşkilatları olarak Samsunsporumuzun yanındayız.
555 adet forma satın alarak destek meşalesini yaktık ve anlamlı kampanya başlattık. Kenetlen Samsun diyoruz.
Samsunsporumuzun etrafında kenetlenip birlik beraberlik içerisinde imşaallah Süper Lig’e yürüyelim” dedi.

DESTEK MEŞALESİ YAKILDI
AK Parti Samsun İl Teşkilatı, 555 forma alarak başlattığı kampanya ile Yılport Samsunspor’a tam destek verdi. İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlkadım İlçe Başkanı Dursun Mücahit Erbin, Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, İl ve İlçe Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte Samsunspor Nuri Asan Tesisleri’ni ziyaret eden ve storeyi gezen AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu’ya Samsunpor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü Soner Soykan eşlik etti.555 forma alarak başlattıkları destek kampanyası hakkında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ersan Aksu, tüm Samsunlular’ı da kulübün etrafında kenetlenmeye davet etti.

555 FORMA ALINDI KAMPANYA BAŞLATILDI
Yılport Samsunspor’un Samsun’umuzun en önemli markası olduğunu, bu durumun tartışmasız bir konu olduğunu belirten Başkan Aksu, şunları söyledi; “Süper Lİg yolunda biz de Samsunsporumuzun şampiyonluk yürüyüşünü heyecanla ve umutla takip ediyoruz. Geride 2 maçımız kaldı. Hakikaten Samsunsporumuzun o çok özlediğimiz eski başarılarını tekrar yaşayacağımız, hatta avrupa takımlarını burada izleyeceğimiz maçları önümüzdeki dönemde burada yaşamak istiyoruz. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de Samsunsporumuzun yanındayız. AK Parti Teşkilatları olarak kulübümüzü ziyaret ettik. 555 adet forma satın alarak kampanyamızı başlattık ve kulübümüze destek olduk. Samsun’un marka gücü en yüksek değeri olan Samsunsporumuza hep birlikte destek için hemşehrilerimize buradan seslenmek istiyorum.

HEP BİRLİKTE SÜPER LİG’E YÜRÜYELİM
1 milyon 350 bin nufüslu şehrimizde her vatandaşımızın takımımıza destek olması adına enerjisini, sinerjisini, motivasyonunu Samsunsporumuza yönlendirmesi gerektiği kanaati içerisindeyiz. Allah’ın izniyle bu yürüyüşümüzü şampiyonlukla taçlandıracağımızın inancını taşıyoruz. Bu nokta da iş dünyasından, STK’lardan, hemşehrilerimizden en ciddi, en güçlü desteği imkanları çerçevesinde bekliyoruz. Biz buradan bir meşale yakıyoruz, meşale şehir Samsun’dan. Bu süreçte 55 adet forma alarak anlamlı kampanya başlatmış olduk. Samsunumuzun bu marka değerini daha da yukarıya çıkartalım arzusu içerisindeyiz. Hep beraber kenetlenip bu sene şampiyonluğu elde edelim inşallah. Kenetlen Samsun diyoruz. Samsunsporumuzun etrafında birlik beraberlik içerisinde imşaallah Süper Lig’e yürüyelim.”

BAŞKAN AKSU’YA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
Samsunpor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü Soner Soykan ise, “Birlik beraberliği Başkanımız Ersan Aksu’nun
önderliğinde başladığı için çok teşekkür ediyorum. Başkanımız Yüksel Yıldırım’ın önderliğinde biz gerekeni yaptık. Artık sıra şehrin bütünleşmesinde. Siyasi liderlerimizin, belediyelerimizin, vatandaşlarımızın şampiyonluk yolunda çok desteğine ihtiyacımız var. Buda oluşmaya başladı. Önmüzdeki günlerde birlik beraberliğimizi çok daha artırarak çok daha güçlü, önü açık bir Samsunspor’u Samsunlularla yaşayıp göreceğiz inşallah” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.