resim yükle

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’de Büyük Anadolu Hastaneleri’nde

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’de Büyük Anadolu Hastaneleri’nde
28.05.2019
A+
A-

Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsun Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü ile kurumsal sağlık sözleşmesi imzaladı.

Büyük Anadolu Hastaneleri, kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiği kurumsal sağlık sözleşmesi uygulamasını büyük bir katılım ile sürdürüyor.

Bu kapsamda Samsun Meteoroloji 10. Bölge Müdürü Yücel Yüce ile Büyük Anadolu Hastaneleri kurumsal iletişim uzmanı Alper Sayar arasında kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı.

Kurumsal sağlık sözleşmelerine büyük önem verdiklerini dile getiren İletişim Uzmanı Sayar, “Alanında tecrübeli ve akademik kadrosu ile Büyük Anadolu Çiftlik Hastanemiz son teknoloji ekipmanları, yeni branşları, kaliteli, özgün konseptiyle, rahatça ulaşabileceğiniz yeni binamızda çok yakında hemşehrilerimizin hizmetine girecektir” dedi.

Anlaşmanın sağladığı kapsamlı ve ayrıcalıklı imkanlar için Büyük Anadolu Hastaneleri’ne teşekkür eden Meteoroloji 10. Bölge Müdürü Yücel Yüce, yeni hizmet binasının hayırlı olması dileklerini iletti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber