İzmir Staj ve Çıraklık Mağdurları, Özel ile görüştü

İzmir Staj ve Çıraklık Mağdurları, Özel ile görüştü
30.03.2024
A+
A-

İzmir Staj ve Çıraklık Mağdurları Derneği Başkanı Semiha Özek ve beraberindeki heyet CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile bir araya geldi.

featured

İzmir Staj ve Çıraklık Mağdurları Derneği Başkanı Semiha Özek görüşmeye ilişkin yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Kemalpaşa ilçesindeki iftar yemeğinde sayın Özgür Özel ile bir araya geldik. Staj ve çıraklık mağduriyetini anlatarak çalıştay sözü aldık. Seçimden hemen sonra çalıştayın yapılacağını söyledi. Özgür Özel her zaman mağduriyeti haykıracağını çözülene kadarda bu işi bırakmayacaklarını belirtti”

Öte yandan İzmir Milletvekili Avukat Sevda Erdan Kılıç görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Staj ve çıraklık sigortası mağdurları mitinglerimizde, etkinliklerimizde.. Gözaltı yok, baskı yok, zulüm yok. Bu sorunu hep birlikte çözeceğiz

GJ5r7F2WIAAYuyu

İzmir Staj ve Çıraklık Mağdurları, Özel ile görüştü

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber