İbrahim Balcıoğlu Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

İbrahim Balcıoğlu Çalışan Gazeteciler gününü kutladı
10.01.2024
A+
A-

İbrahim Balcıoğlu Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

Açıklamada “Gücünü kamuoyundan alan, halkın haber alma hakkının kullanılmasını sağlayan ülkemiz ve Giresun’un sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine katkılar sağlayan yerel gazeteciler olarak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüz kutlu olsun.

İçinde bulunduğumuz zor zamanda son derece önemli bir görevi fedakârca ifa eden gazeteciler, milletimizin duyan kulağı, gören gözü, konuşan dili, yazan eli olarak içinde bulunduğumuz topluma karşı sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz.

Bu milletin en büyük gücü birliğidir. Allah, birliğimizi, dirliğimizi, huzurumuzu bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Allah dinimizi, dilimizi, bayrağımızı, vatanımızı, devletimizi ve kardeşliğimizi ilelebet daim eylesin.

Özellikle Filistin’de İsrail zulmünün zirvede olduğu bu günlerde o bölgede zor ve meşakkatli bir sahada görev yapan meslektaşlarımıza kolaylıklar dilerken yüzlerce gazeteciyi de kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Vefat edenlere rahmet yaralanan ve ailelerini kaybedenlere şifa ve sabır diliyoruz.

Bu vesileyle, gazetecilik mesleğine gönül vermiş, basının yazılı, görsel, işitsel ve sosyal bütün tür ve kademelerinde mesleğini icra eden emektar ve vefakâr basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz” denildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber