resim yükle

Gazeteci Emin Aydın Yazdı ‘Ne ilk ne de son takoz’

Gazeteci Emin Aydın Yazdı ‘Ne ilk ne de son takoz’
15.04.2024
A+
A-

Gazeteci Emin Aydın Yazdı ‘Ne ilk ne de son takoz’

Bana Şebnem Bursalı’nın ıstakoz mevzusunu soruyorsun.

Şebnem abla meslektaşımız ve hemşehrimiz. Severiz de. İnsanlar sürekli yaptıklarını değil ender olan şeyleri paylaşıyor.

O da öyle yaptı, sosyal medyasında ıstakoz paylaştı. Konumu ve zaman bakımından uygun değildi. Rakiplerine ve hasımlarına sağlam malzeme verdi. Büyük bir kriz oluştu, kendi kendine, yaşam parkuruna zor bir etap ekledi.

Nicelerini aştı, bunu da aşar. Hayatındaki ne ilk takoz ne de son takoz. Istakoz.

Gündemimiz çok daha önemli mevzular, oralara çağır beni. Bu boş ve gereksiz gündemlerden de çıkar kendini.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber