21.06.2024
Sigara fiyatlarında bazı gruplara Nisan ayında 6 TL zamdan sonra...
Çarşamba Belediyesi Deneyap Atölyesinde üçüncü modül olan “elektronik programlama ve nesnelerin interneti” eğitimini tamamlayan öğrencilerin eserleri, Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde sergilendi.
Çarşamba Belediyesi tarafından gerçekleştiren Bilim Şenliği etkinliğinde öğrencilerin yaptığı eserler sergilendi. Yapılan sergide “elektronik programlama ve nesnelerin interneti” eğitimini tamamlayan öğrencilerimizin eserleri, Cemil Şensoy Kültür Merkezinde vatandaşların beğenisine sunularak sergilendi.