Büyük Anadolu Hastaneleri’nden LÖSAM’a destek

Büyük Anadolu Hastaneleri’nden LÖSAM’a destek

Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM) tarafından, Büyük Anadolu Hastaneleri desteği ile “Mutluluk Paylaştıkça Artar” adlı kermes düzenlendi. Miss Model Of The World 2022 birincisi Şüheda Erkoç’ta kermese katılarak destek verdi.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri sosyal sorumluluk projeleri bünyesinde gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini daha ekledi.
Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM) tarafından Büyük Anadolu Hastaneleri desteği ile hastane lobisinde geliri lösemili çocuklar için harcanacak olan gıda kermesi düzenlendi. Düzenlenen kermese Miss Model Of The World 2022 birincisi Şüheda Erkoç’ta katılarak destek verdi.

BÜYÜK ANADOLU HASTANELERİNE TEŞEKKÜR
Desteklerin ötürü Büyük Anadolu Hastaneleri’ne teşekkür eden LÖSAM Başkanı Sema Danışmaz, “Bugün çocuklarımız ve aileleri için “Mutluluk Paylaştıkça Artar” diyerek anlamlı bir etkinliğe daha imza atıyoruz. Sadece bir gün değil her zaman yanınızda olan Büyük Anadolu Hastaneleri’nde göstermiş oldukları destek için şükranlarımızı sunuyoruz. ” dedi.

SOSYAL DESTEK PROJELERİNE BÜYÜK ÖNEM
28 senedir sağlık sektörünün öncüsü olmaya devam ettiklerini dile getiren Büyük Anadolu Merkez Hastanesi Başhekimi Dr. Alparslan Tuhta ise, “Bu anlamda sektörün öncüsü olarak şehrimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına da yapmış olduğumuz projelerle destek veriyoruz. Sosyal destek projelerine hastanemizin tüm imkanlarını kullanarak sunmaya çalışıyoruz. Bugün de LÖSAM’ın düzenlediği kermes ile hastanemizde birlikteyiz. Bundan sonrada tüm sosyal destek projelerine elimizden gelen desteği vermek için gayretli çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

KATILIM GENİŞ OLDU
Birbirinden eşsiz lezzetlerin olduğu kermese LÖSAM Dernek üyeleri, gönüllüler ve vatandaşların yanı sıra, Büyük Anadolu Merkez Hastanesi Müdürü Birol Yılmaz, Meydan Hastane Müdürü Sevcan Aydın, hastane çalışanları ve kurumsal iletişim ekibi katıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber