resim yükle

Bayburtlu: Vezirköprü’de yürütülen projeler araştırılsın

Bayburtlu: Vezirköprü’de yürütülen projeler araştırılsın
11.04.2021
A+
A-

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, Vezirköprü’de yürütülen projelerin araştırılması gerektiğini söyledi.

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu yaptığı açıklamada, “Yıllardır bu memlekete hizmet sözümüz var diyerek projeler üretmeye çalışan zihniyet kime çalışıyor, araştırılması gerek oldu.

Binalar yapılıyor bitirilemiyor, tam bitti bitecek derken verilen müteahhit kaçıyor, yenisi geliyor yarıdan aldığı işi bitiriyor, yeni yere geçildiği zaman ya göçüyor ya da güçlendirilmesi gerekiyor.

Bu projeleri teslim edeninden teslim alanına kadar herkes araştırılmalı. Bu milletin bir kuruşunun hesabı tüm yetkililerden sorulmalıdır. Güzel Vezirköprümüze reva gördüğünüz projeler “kum ocağının önüne yapılan köprü yıkıldı ve daha hala yapılamadı, 10 sene önce yapılmaya başlanan hastane bitirildikten 3 ay sonra çatlaklar oluşmaya başladı, 5 sene önce bitirilip hizmete açılan okulumuz güçlendirilmek üzere tasfiye edildi” Yarın ne çıkacak bilinmiyor ama bir yerlerde bir karışıklık olduğu apaçık ortadadır.

Samsun Vezirköprü ilçesinde herşey ters gidiyor ve layıkıyla yapılmıyorsa hesap sorulması gerekenlerden hesap sorulmalıdır.Tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimse yememeli, yiyenlerden de hesap sorulmalıdır.

Halkımızın ve Tüm İslam aleminin Mübarek Ramazan ayını kutlar hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.