resim yükle

Başkan Demirtaş’tan İlkadımlı muhtarlara iftar yemeği

Başkan Demirtaş’tan İlkadımlı muhtarlara iftar yemeği
09.04.2023
A+
A-

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, merkez ilçe sınırları içinde kalan 61 mahallenin muhtarına iftar yemeği verdi. Birlikteliğin, paylaşmanın, aynı sofrada buluşmanın ne kadar değerli ve kıymetli olduğunu bildiğini ifade eden Başkan Demirtaş, Bugün de soframızı sizlerle paylaştık. Paylaştığımız güzellikler ve iyilikler yıllar sonra hatırlanıyor. Davetimize eşleriniz ile icabet ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş iftar yemeğinde İlkadımlı mahalle muhtarları ile buluştu. Her fırsatta mahalle muhtarları ile bir araya gelen Başkan Demirtaş düzenlenen iftar yemeğinde muhtarların taleplerini de dinledi. Öncelikle tutmuş olduğumuz oruçların, yapmış olduğumuz ibadetlerin kabul olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum diyerek ilkadımlı mahalle muhtarlarına selamlama konuşması yapan Başkan Demirtaş,” Değerli arkadaşlar bu 4 yıllık süre içinde sizlerin gözlemleriyle, yardımlarıyla, mahallelerinizin göz ve kulağı olup desteğinizle ilçemize hizmet etmeye çalıştık. İyi ve güzel şeyler yaptığımıza da inanıyorum. Bu dönemdeki yardımlarınız, destekleriniz, yapıcı eleştirileriniz için çok teşekkür ediyorum.Ramazan Ayında düzenlediğimiz iftar programımızda sizlerle bu mübarek günde bir araya geldik. Kısa bir sürede tamamlanacak Ataocağı ,Şefkat Evi ve Hasta Refakatçi evi projelerimiz var. Yapmış olduğumuz hizmetlerle hep birlikte İlkadım’ı geleceğe taşıma gayretinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

“İlkadımlı muhtarlardan Başkan’a teşekkür”

İftar programını düzenleyip bizi bir araya getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür eden İlkadımlı muhtarlar,biz muhtarlar olarak ilçemize son 4 yılda yapılan hizmetleri görüyoruz. Belediyemizin çalışmalarını kesintisiz devam ettirdiğini ve biz muhtarlarla uyum içinde bir çalışma sergilediğini söyleyebiliriz. Sayın Başkanımız her zaman yanımızda oldu” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber