resim yükle

Başkan Demirtaş Meclis üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi

Başkan Demirtaş Meclis üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi
29.05.2019
A+
A-

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 31 Mart seçimlerinde göreve seçilen belediye meclis üyeleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.Başkan Demirtaş “El ele vererek birlikte İlkadım ‘ın sorunlarını çözeceğiz” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ”31 Mart seçimlerinde göreve seçilen Belediye Meclis Üyeleriyle iftar  yemeğinde bir araya geldi. Ihlamur Cafe tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğine Başkan Demirtaş’a eşi Lütfiye Demirtaş eşlik etti.İftar öncesi eşi ile tek tek masaları gezerek meclis üyeleri ile tokalaşıp sohbet etme fırsatı bulan Başkan Demirtaş,” İlkadım’ın sorunlarını birlikte çözeceğiz.Önümüzde zor günler var.Belediyemizde maddi olanaklı bir takım sıkıntılar var. Sizlerinde bilmediği bu sıkıntıları bizler belediyenin içine girince daha net gördük. El birliği ile çalışmamız ve sorunları aşmamız lazım. Sizlerle çalışmak ve ilçemize hizmet etmekten gurur duydum ve her zaman da duyacağım. Sizlere şahsım adına sonsuz teşekkürlerim sunuyorum. İftar programımıza katılım gösteren tüm meclis üyelerimizin şimdiden ramazan bayramlarını kutluyorum.  Aileleri ile birlikte sağlık ve sıhhat içerisinde nice Ramazan bayramları yaşamalarını diliyorum”dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber