Yusuf Ziya Yılmaz: 25 Haziran’a Zaferle Uyanacağız

Yusuf Ziya Yılmaz: 25 Haziran’a Zaferle Uyanacağız
24.05.2018
126
A+
A-

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “Bu kutlu yolda hep birlikte çalışıp, 25 Haziran sabahına zaferle çıkacağız” dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen program dahilinde 27. Dönem Samsun Milletvekili adayları ile ilçe ziyaretlerine devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Asarcık, Kavak, Ladik, Havza ve Vezirköprü ilçelerinde yapılan ziyaretlerde cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin geleceği için başkan seçilmesinin önemine dikkat çekti.

ÜLKEMİZE HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK
İlçe ziyaretlerindeki konuşmalarında istikrar vurgusu yapan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “Büyükşehir Belediye Başkanlığım boyunca 2014 yılından itibaren Samsun’un her ilçesinde yol, su ve alt yapı bakımından tüm hizmetleri yaptık. Bu hizmetlerimizi yaparken ilçe Belediye Başkanlarımız ve değerli muhtarlarımızın da büyük katkısını ve desteğini gördük. Bugüne kadar yerelde yaptığımız hizmetleri bundan sonra da ülkemizde gerçekleştirmek amacıyla yola çıktık. İnşallah ülkemizi hep birlikte şahlandıracağız. Rabbim muvaffak eylesin” dedi.
25 HAZİRAN SABAHI ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Seçimlerde zafere ulaşmak için tüm teşkilat mensuplarının gecesini gündüzüne katarak çalışması gerektiğini söyleyen Yılmaz, “AK Parti’nin başarılı olmasını istemeyen şer odaklarına 24 Haziran’da milletimiz gereken cevabı verecektir. Bu kutlu yolda hep birlikte çalışıp, 25 Haziran sabahına zaferle çıkacağız. Allah birliğimizi dirliğimizi daim kılsın” açıklamalarında bulundu

Asarcık ilçe teşkilatına gerçekleştirilen ziyaret ile başlayan program sırasıyla Kavak, Ladik, Havza ve Vezirköprü İlçe Başkanlığı’na yapılan ziyaret ile son buldu.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber