resim yükle

Yılmaz evlilik cüzdanını yeni çifte teslim etti

Yılmaz evlilik cüzdanını yeni çifte teslim etti
09.06.2019
A+
A-

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, iki ayrı mutluluğa ortak oldu.

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Dülger ve Takış ile Erçal ailelerinin mutlu günlerine eşlik etti. Yılmaz, iş insanı Burhan Erçal’ın çocukları Dursun Enes ile Kemal Emre’nin sünnet merasimine katıldı. Erçal ailesinin mutlu günlerine ortak oldu, hayırlı olsun dileklerini iletti. Daha sonra Dülger ve Takış ailelerinin düğününe katılan Yılmaz, Beste ve Erdem çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledi, nikah sonrası evlilik cüzdanını yeni çifte teslim etti.

Yılmaz, ÇERKES-FED Genel Başkanı Baş’ı ağırladı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ÇERKES-FED Genel Başkanı Nusret Baş ile bir araya geldi.

Çeşitli ziyaretler kapsamında Samsun’da bulunan Çerkes Dernekleri Federasyonu (ÇERKES-FED) Genel Başkanı Nusret Baş, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ile bir araya geldi. Federasyon çalışmaları kapsamında illerde ziyaretler gerçekleştiren Baş ve beraberindekileri ağırlayan Yılmaz, federasyon faaliyetleri hakkında bilgi aldı, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber