Yılmaz: En iyisini yapmak zorundayız

Yılmaz: En iyisini yapmak zorundayız
23.07.2019
115
A+
A-

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Teşkilatlar olarak el ele verip halkımıza, vatanımıza, davamıza en iyi hizmeti sunmak zorundayız.” dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı İl Başkanı Ersan Aksu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

İl Başkanlığındaki toplantıya AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’da eşlik etti. Toplantıda parti ve teşkilat çalışmaları ele alınırken, AK Parti’nin hizmet seferberliğine vurgu yapıldı.

Toplantıda açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti’nin halkın içinden doğan ve halkın kendisinin kurduğu bir parti olduğuna dikkat çekti. 

“HİÇBİRİMİZİN ŞAHSİ BİR DERDİ YOK”

AK davanın içinde olan herkesin gönülden, hizmet aşkıyla çalışmak zorunda olduğunu ifade eden Yılmaz, halka hizmet noktasında hiç bir aksamaya müsaade edilmemesi gerektiğini, topyekun koordineli bir şekilde AK Parti’nin siyasi prensipleri, hedefleri doğrultusunda hareket edilmesinin öncelikli olduğunu kaydetti.

“Teşkilatlar olarak el ele verip halkımıza, vatanımıza, davamıza en iyi hizmeti sunmak zorundayız” diyen Yılmaz, “Ülkemiz de bir çok konu başlığı altında mücadeleler veriliyor. Türkiye’nin daha ileri güçlü adımlarla gitmesi için var gücümüzle çalışmamız, katkı vermemiz şart. Teşkilatlarımızda her kademede ayrı gayrı olmadan özverili bir şekilde çalışmamız öncelikli. Hiç birimizin şahsi bir derdi yok, halkımızın verdiği emaneti en iyi şekilde korumak, daha ileri taşımak hedeflerimiz arasında. Bunun için istişare ve değerlendirme toplantılarımızda her şeyi detaylarıyla konuşuyoruz, uygulama safhasını geciktirmeden hayata geçiriyoruz. İstişare partimizin vazgeçilmezleri arasındadır. ” diye konuştu.

Yılmaz, her toplantının yeni bir çalışma ve sinerji anlamına geldiğini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber