Yılmaz: Biz hizmet heyecanımız öyle göstermelik değil

Yılmaz: Biz hizmet heyecanımız öyle göstermelik değil
28.03.2019
A+
A-

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Halka hizmetin önemini hep bildik. Bizim hizmet heyecanımız öyle göstermelik değil, yüreğimize işledik.” dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Ladik, İlkadım ve Kavak ilçelerinde 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarına devam etti.

Ladik ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi’nde teşkilat üyeleri ve vatandaşlarla buluşan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ilçe merkezindeki ziyaretlerinin ardından Cüce, Soğanlı ve Şıhlı mahallerinde vatandaşlarla buluştu, işyeri ziyaretleri gerçekleştirdi. İlkadım ilçesinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve milletvekillerinin iştirakiyle gerçekleşen Hastanebaşı Mahallesi’ndeki mitinge katıldı. Kavak ilçesindeki mitinge de katılarak Cumhur İttifakı adaylarına destek isteyen ve vatandaşlara seslenen AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhur İttifakı adaylarına güçlü destek ile engellerin yıkılacağını, hizmet seferberliğinin başlayacağını söyledi.

‘İSTİKRAR VE GÜVEN ORTAMI DEVAM ETMELİ’

Samsun’un öncü, lider ve örnek bir kent olmayı sürdürmesi için istikrar, güven ortamının devam etmesi gerektiğine dikkat çeken Yılmaz, halkın Cumhur İttifakı’nın hassasiyetlerini, mesajlarını aynı şekilde paylaştığını vurguladı.

Türkiye’nin hassas bir dönemden geçtiğini, kazanımlarını koruması ve geleceğe emin adımlarla taşıması için  31 Mart’ta halkın güçlü desteğine ihtiyaç olduğunu ifade eden Yılmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü; “Halkımızın verdiği yetkinin karşılığını en iyi hizmet olarak vermek zorundayız. Bu zamana kadar hep en iyisini yapmak, şehrimize, halkımıza ülkemize katkı sağlamak için çaba harcadık. Hizmet heyecanımız içimizde hiç bitmedi. Cumhur İttifakı adaylarımızın da yüreğinde bu sevgi işli.

Bizim hizmet heyecanımız öyle göstermelik değil, yüreğimize işledik. İş yapmak, hizmet etmek AK Parti kadrolarının işidir. Cumhur İttifakı bu sürecin devamıdır. Geleceğimiz için hep birlikte 31 Mart’ta güçlü Türkiye için yola çıkacağız.”

Milletvekili Yılmaz, İlkadım’da yaşamını yitiren Samsun’un sevilen esnaflarından Hayati Güngörmüş ve Çarşamba ilçesinde Akif Semivoğlu’nun cenaze namazlarına da katılarak ailelerine baş sağlığı dileklerini de iletti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber