Yıldız: Halk meclisleri kurulacak, projeler referandum ile yapılacak

Yıldız: Halk meclisleri kurulacak, projeler referandum ile yapılacak
07.03.2019
55
A+
A-

Saadet Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı Ahmet Mücahid Yıldız, iş başına geldiklerinde belediyeyi birlikte yöneteceğiz sözünün lafta kalmayacağını söyledi.

MUTLU VE HUZURLU BİR ŞEHİR

Alaçam’ı birlikte yönetecek, birlikte mutlu ve huzurlu bir şehir meydana getireceğiz diyen Ahmet Mücahid Yıldız, “Göreve geldiğimizde şeffaf ve hesap verebilir bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz. 4 ayda bir Halk Meclisleri kurarak vatandaşımıza hesap vereceğiz. Belediye kaynaklarının nerelere ne şekilde kullanıldığını vatandaşımız bilecek. İlçemizde yapacağımız projeleri referandum ile her defasında vatandaşın onayına sunarak yapacağız. Bu referandum elektronik ortamda veya SMS yöntemi kullanılarak yapılabilir.”dedi.

SEVABI DA VEBALİ DE BÜYÜK

Söyledikleriyle yaptıkları bir olan dürüst bir belediyecilik anlayışına sahip olduklarını belirten Ahmet Mücahid Yıldız, “Oy uğruna herşeyi mübah gören bir anlayıştan hep uzak olduk. Biz yapacağımız şeyleri konuşur, iş başında çok daha fazlasını yaparız. Alaçam’ı hak ettiği noktaya taşımak adına böyle bir yükün altına girdik. Bu yol sevabı da vebalide büyük bir yoldur.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.