Yazar-Yapımcı Bekir Develi Samsun’a Geliyor

Yazar-Yapımcı Bekir Develi Samsun’a Geliyor
24.10.2023
A+
A-

Yazar-Yapımcı Bekir Develi, Canik Belediyesi’nin düzenlediği programda vatandaşlarla bir araya gelecek. 

Canik’te yoğun ilgi ve katılımla gerçekleştirilen eğitim, kültür programları ve sanat etkinlikleri gerçekleştirilen Canik Belediyesi, ilçede unutulmaz bir programa daha imza atmaya hazırlanıyor. Ekranların sevilen ismi, Yapımcı-Yazar Bekir Develi, Canik Belediyesi tarafından düzenlenecek olan söyleşi programında vatandaşlarla bir araya gelecek. Canik Belediyesi tarafından Yapımcı-Yazar Bekir Develi’nin katılımıyla ilçede gerçekleştirilecek olan ‘Bizim Hikâyemiz’ adlı söyleşi programı 27 Ekim Cuma günü, saat 19.30’da Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 

 

Söyleşi Gerçekleştirecek 

Canik Belediyesi’nin ilçede hız kesmeden sürdürdüğü programlarla, kültür ve sanatla dolu bir yıl geçiren Canikli vatandaşlar, ‘Bizim Hikâyemiz’ adlı söyleşi programında Yapımcı-Yazar Bekir Develi’yle bir araya gelecek. Canik Belediyesi’nin ilçede düzenlediği ‘Bizim Hikâyemiz’ adlı söyleşi programında,  kendine has üslubuyla hayatın içerisinde yer alan seçkin hikâyeler anlatacak olan Yapımcı-Yazar Develi, vatandaşlarla milli ve manevi konularda değerler konusunda söyleşi gerçekleştirecek. Canik’te eğitime yönelik çalışmaları ve kültür ve sanat programlarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, tüm vatandaşları ‘Bizim Hikâyemiz’ adlı söyleşi programına davet etti. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber