Yayman: Hatay’ımızın kaderini değiştireceğiz

Yayman: Hatay’ımızın kaderini değiştireceğiz
14.03.2024
A+
A-

Yayman: Hatay’ımızın kaderini değiştireceğiz

HATAY- BHA

Kırıkhan’da yoğun ilgiyle karşılanan Yayman 31 Mart’ta Hatay’ın makus talihini değiştireceklerini ve Türkiye’nin Hatay’ı konuşacağını söyledi.

Kırıkhan’da Albayrak Konteyner Kentte ikamet eden vatandaşları ziyaret ederek isteklerini dinleyen Yayman, son vatandaş evine ve işyerine kavuşana dek Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm imkanlarının Hatay’a seferber edileceğini belirtti..

Yayman, mevcut HBB zihniyeti ile Hatay’ın 10 yılının boşa gittiğini, 31 Mart seçimlerinin Hatay için bu yüzden milat olması gerektiğini belirtti.

0bde5fbc 6d04 4d43 8cd6 e04aa0cee9b8

Expo’ya harcanan paralarla Hatay’ın alt yapı sorununun tamamen çözüleceğini dile getirdi.

Cumhur İttifakı Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Ömer Erdal Çelik ile birlikte Albayrak Konteyner kentte vatandaşların isteklerini de dinleyen Yayman, Kırıkhan’da konut ve işyerlerinin yükselmeye devam ettiğini, kısa süre içerisinde teslimatların da başlayacağını ifade ederken Salı günü AFAD tarafından yeni kura çekileceğini belirtti

Tek gündemimiz var deprem

10 yıldır Kırıkhan’a ve Hatay’a hizmet etmekten aciz bir Büyükşehirin yönetimde olduğunu belirten Yayman; “31 Mart yerel seçimleri Hatay’ın gerçek belediyecilik ile festival belediyecilik arasında vereceği tarihi bir karar olacak.

İnşallah vatandaşlarımız gerçek belediyeciliğe oy vererek hemşehrilerimizi algı ile yönetmeye çalışan balonu patlatacaklardır.

cb8b94bf 537b 4f5a 95ff bb0691b20df5

Kırıkhan bu dönemde sadece Ayhan Yavuz başkanımızın projeleriyle yetinmek zorunda kaldı. HBB on yıldır Kırıkhan’a gelmedi..

Ancak 31 Mart’ta Kırıkhan’ımızın ve Hatay’ımızın makus talihini değiştirecek olan hemşehrilerimiz ile Hatay’a gerçek belediyecilik hakim olacak. 15 ilçemiz de gerçek hizmetlere kavuşacaktır.

Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızdan Kırıkhan Belediye Başkan Adayımız Ömer Erdal Çelik’e, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde de Mehmet Öntürk’e destek vermelerini rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Baba ocağının hiçbir dönem yüzlerini kara çıkarmadığının da altını çizen Yayman, 31 Mart’ta da Kırıkhan’dan tarihi bir rekor beklediğini kaydederek ziyaretlerini devam ettirdi.

73c965e9 b92a 4e2c bef9 ec1eb897e20f

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber