Yaşar: Bizde vatan hainleri, FETÖcüler, PKKlılar hariç herkesi partimize davet ediyoruz

Yaşar: Bizde vatan hainleri, FETÖcüler, PKKlılar hariç herkesi partimize davet ediyoruz
07.08.2019
16
A+
A-

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ın, Necattin Demirtaş ve ülkücülere yaptığı MHP’ye geri dönün davetine cevap verdi.

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ın İYİ Parti’ye geçen MHP’lilere yönelik yaptığı ‘Yuvaya dönün’ daveti ile ilgili açıklama yaptı.

Samsun Kent Haber’e konuşan İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, siyasi partilerin zaman zaman bu gibi davetler yapabileceğini hatırlatarak, “Bizde vatan hainleri, FETÖ’cüler, PKK’lılar hariç herkesi partimizde siyaset yapmaya davet ediyoruz. İYİ Parti’nin kapısı onlara da açık” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde MHP’den istifa ederek İYİ Parti’den İlkadım Belediye Başkan adayı olan ve seçimi kazanan Necattin Demirtaş’ın MHP’ye tekrar dönüp dönmeyeceği ile ilgili de açıklamalarda bulunan Milletvekili Bedri Yaşar, “Necattin bey ilkeli bir insan. MHP’ye geri döneceğini sanmıyorum” diye konuştu.

MHP’nin seçim sürecinde Necattin Demirtaş’ı aday göstermediğini bu nedenle Demirtaş’ın İYi Parti’ye katılarak aday olduğunu hatırlatan Bedri Yaşar, şunları dile getirdi.”Kıymetini bilemediler. Şimdi yapılan geri dönün davetinin pek bir anlam ifade etmediğini düşünüyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.