resim yükle

WhatsApp’a şimdi de ”bir kez dinle” güncellemesi

WhatsApp’a şimdi de ”bir kez dinle” güncellemesi
11.06.2024
A+
A-

Mobil dünyanın en popüler anlı mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bir kez görüntülenebilecek fotoğrafların ardından şimdi de bir kez dinlenebilecek sesli mesajlar gönderebilecek özelliğini duyurdu.
Uygulamada daha önce ‘bir kez görüntüle’ özelliği fotoğraflarda kullanılabiliyordu. Kullanıcılar birbirlerine bir kez görüntülenen fotoğraflar iletebiliyordu.

Bu özellik artık sesli mesajlarda da geçerli. Platform, kullanıcılarına daha fazla gizlilik sağlamak amacıyla bu özelliği getirdi.

Özelliği kullanmak için yapılması gerekenler şöyle:

Mikrofon simgesine dokunup yukarı kaydır > Ardından ‘bir kez görüntüle’ simgesine tıkla

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber