resim yükle

Vali Kaymak’ın Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 37. yıldönümü mesajı

Vali Kaymak’ın Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 37. yıldönümü mesajı
17.06.2019
A+
A-

Samsun Valisi Osman Kaymak, Sahil Güvenlik Komutanlığının 37. Kuruluş Yıldönümü’ nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesaj şöyle, “Sahil ve karasularımızın korunması ve güvenliğinin sağlanmasından, deniz yolu ile yapılan her türlü kaçakçılık eyleminin önlenmesine kadar geniş bir alanda görev yapan Sahil Güvenlik Komutanlığı, üstün hizmetlerle dolu bir geçmişe sahiptir.

Denizlerimizde güvenlik ve can emniyetinin sağlanması, yasa dışı göç ve kaçakçılıkla mücadele, doğal afetlerde yardım, yasa dışı su ürünleri avcılığı ve deniz kirliliği ile mücadele, stratejik öneme haiz tesislerin korunması, arama kurtarma görevlerini 37 yıldır başarıyla yerine getirmektedir.

Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı üstlenmiş bulunduğu diğer görev ve sorumlulukları, her kademedeki nitelikli ve donanımlı personeliyle bugün olduğu gibi bundan sonrada yerine getirmeye devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle Sahil Güvenlik Komutanlığımızın 37. Kuruluş Yıldönümünü en içten dileklerimle kutlar, ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anar, selam ve sevgilerimi sunarım.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber