Ümit Özdağ: Görürsem döveceğim!

Ümit Özdağ: Görürsem döveceğim!
27.05.2022
103
A+
A-

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Sözcü’den Ruhat Mengi’ye yaptığı açıklamada yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef aldı.
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Sözcü’den Ruhat Mengi’ye açıklamalarda bulundu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaşadığı gerilime ilişkin açıklamalarda bulunan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Bakanlığın önüne gittiğimde Süleyman’ı görseydim dövecektim. Onun için gittim oraya vuracaktım yani. Bir yerde görürsem yine döveceğim, haberi olsun.” ifadelerini kullandı.

İşte, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu kızdıracak o sözleri:

“ÇIKSAYDI ONA VURACAKTIM”

AKP’li eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, Soylu’nun size söylediği “Operasyon çocuğu, adam yerine koymam” sözleri için “Bu sözlerden Anadolu’da cinayet işlenirdi” dedi. Cinayet sözcüğünü kullanmak medeni bir ülkeye ve bir hukukçuya yakışmıyor ama sonuçta ne kadar ağır bir laf olduğunu vurgulamış, bu haberi duydunuz mu?

“Haklı, ben de oraya kadar gittim, Süleyman’ı görseydim dövecektim, Bakanlığın önüne çıksaydı ona vuracaktım yani, onun için gittim oraya. Bir yerde görürsem yine kendisine vuracağım, haberi olsun.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.