U16 Millî Takımımız, Ege Kupasına Hazır

U16 Millî Takımımız, Ege Kupasına Hazır
22.01.2024
A+
A-

U16 Millî Takımımız, 22. Ege Kupası hazırlıklarını Altınordu Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

İZMİR-BHA

Turnuvada İrlanda Cumhuriyeti, Yunanistan ve Çekya ile mücadele edecek olan Ay-yıldızlılar, yoğun bir tempoda çalışmalarını gerçekleştiriyor.

U16 Millî Takımımız, Ege Kupası’ndaki ilk maçını 22 Ocak Pazartesi günü saat 14.30’da İrlanda Cumhuriyeti ile oynayacak. Ardından 24 Ocak Çarşamba günü yine saat 14.30’da Yunanistan ile karşılaşacak olan U16 Millîler, turnuvanın son maçını 26 Ocak Cuma günü saat 13.00’te Çekya ile yapacak.

U16 Millî Takımı, Dopingle Mücadele Semineri’ne Katıldı

22. Ege Kupası karşılaşmaları için Aydın’da kampta bulunan U16 Millî Takımı oyuncuları, UEFA Dopingle Mücadele Eğitimi projesi kapsamında, TFF Sağlık Kurulu ve TFF Dopingle Mücadele Kurulu’nca organize edilen seminere katıldı.

TFF Sağlık Kurulu Üyesi Doç. Dr. İlker Yücesir tarafından verilen eğitimde; U16 Millî Takımı sağlık ekibi ve futbolcular yer aldı. Katılımcılar, doping ihlal sebepleri, yasaklı maddeler, tedavi amaçlı kullanım istisnası (TAKİ), doping kontrol süreci, gıda takviyelerinin riskleri ve hukuki konular hakkında bilgilendirildi.

U16 Millî Takımımızın Ege Kupası aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Deniz Eren Dönmezer (Yukatel Adana Demirspor A.Ş.), Arda Yılmaz (Altınordu), Emir Dadük (Atakaş Hatayspor)

Defans: Emir Bora Çoban (Çaykur Rizespor A.Ş.), Can Bartu Çığır (Fenerbahçe A.Ş.), Vatan Oğuz Özcan (Norwich City FC), Emre Can Duran (Royal Antwerp FC), Hasan Turan (Galatasaray A.Ş.), Boran Eligüzel (Fenerbahçe A.Ş.), Ahmet Çobanoğlu (Bursaspor), Ege İzmirli (Bitexen Antalyaspor)

Orta Saha: Mustafa Serhan Kök (Altınordu), Furkan Koçak (Galatasaray A.Ş.), Taycan Kurt (Hannover 96), Osman Kahraman (Manisa FK), Oğuzhan Ertem (Trabzonspor A.Ş.), Muhammed Ali Tazı (SK Rapid Wien), Yiğit Çolak (Galatasaray A.Ş.), Yunus Azrak (Vavacars Fatih Karagümrük), Elyas Bağcı (Hertha Berliner Sport Club)

Forvet: Ozan Demirbağ (Yukatel Adana Demirspor A.Ş.), Ahmet Hakan Atış (Bursaspor), Hasan Ege Akdoğan (MKE Ankaragücü), Mümin Barış Nazlı (EMS Yapı Sivasspor)

Teknik Direktör: Orhan Şam

Maç Programı:

Tarih-Saat 1. Takım Skor 2. Takım Stad / Şehir
22.01.2024 – 12.30 Çekya Yunanistan Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi
22.01.2024 – 14.30 Türkiye İrlanda Cum. Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi
24.01.2024 – 12.30 İrlanda Cum. Çekya Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi
24.01.2024 – 14.30 Yunanistan Türkiye Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi
26.01.2024 – 13.00 Türkiye Çekya Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi
26.01.2024 – 13.00 İrlanda Cum. Yunanistan Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi

 

0550f51a5c224bc8813f61a7a01276ee m
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber