U14 ve U16 kızlar Basketbol Şampiyonu, Van İpekyolu Belediyesi Spor Kulübü

U14 ve U16 kızlar Basketbol Şampiyonu, Van İpekyolu Belediyesi Spor Kulübü
25.01.2024
A+
A-

Türkiye Basketbol Federasyonun düzenlediği U14 ve U16 Kız Kulüpleri arasında 2024 sezonu Basketbol Ligi’nde Van’da il birincisi İpekyolu Belediyesi Spor Kulübü oldu.

featured

U14 ve U16 kızlar Basketbol Şampiyonu, Van İpekyolu Belediyesi Spor Kulübü

3 Ocak 2024 tarihinde başlayan ve 25 Ocak 2024 tarihinde oynanan müsabakalarla sona eren Van 2024 sezonu U14 ve U16 Kızlar Basketbol Ligi’nin Kupa ve Madalya Töreni Nur Tatar Spor Salonu’nda gerçekleşti.
Van 2024 Sezonu Kız Basketbol U14 şampiyonası Van İpekyolu Belediyesi Spor Kulübü olurken U16 Kızlar Basketbol şampiyonasında da birinci yine İpekyolu Belediyesi Spor Kulübü oldu.
Kupa töreninde; Birinci olan İpekyolu Belediyesi U16 Kız Basketbol Takımının şampiyonluk kupasını Kulüp Başkanı Birol Duman verirken U14 Kız Basketbol Takımının kupasını İpekyolu Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Savaş Çiçekay verdi.
Namağlup olarak yolunda ilerleyen 12-14 yaş aralığındaki kız basketbol takımının antrenörleri Uğur Saatçioğlu ile Hüseyin Polat, basketbol takımındaki kızların çok azimli ve gayretli olduklarını antrenmanlarda çok keyifli vakit geçirdiklerini, inşallah bölge şampiyonluğundan da başarılı bir şekilde ayrıldıktan sonra Türkiye finallerinde de şampiyon olmak istediklerini bildirdiler.
İpekyolu Belediyesi Spor Kulübü Kız Basketbol U14 ve U16 takımları 6-8 Şubat 2024 tarihlerinde Bölge Şampiyonası maçlarında Van’ı Şanlıurfa’da temsil edecek..

IMG 20240125 200507 451

U14 ve U16 kızlar Basketbol Şampiyonu, Van İpekyolu Belediyesi Spor Kulübü

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber