Türkiye ile Katar arasında 12 anlaşma imzalandı

Türkiye ile Katar arasında 12 anlaşma imzalandı
05.12.2023
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doha’da Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani ile görüştü.

featured

Türkiye ile Katar arasında 12 anlaşma imzalandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doha’da Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani ile bir araya geldi. Görüşmede İsrail’in Gazze katliamındaki son durum, ateşkes ve kalıcı barış çabaları, insani yardımların Gazze’ye ulaştırılması için atılan ve atılacak adımlar ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede, İsrail’in işlediği savaş suçlarının hesabını mutlaka vermesi gerektiğini, bunun için hukuki gayretlerin yanında uluslararası desteğin de artırılmasının önemli olduğunu ifade etti.

Görüşmede Türkiye-Katar ilişkileri, bölgesel ve küresel meseleler de çok boyutlu bir şekilde değerlendirildi ve Türkiye ile Katar arasında 12 anlaşma imzalandı.

GAhtyhWWcAEESyp

Türkiye ile Katar arasında 12 anlaşma imzalandı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber