Türkiye İkincisi 19 Mayıs’tan

Türkiye İkincisi 19 Mayıs’tan
24.05.2018
130
A+
A-

75 kg’da Sol kol bilek güreşi Türkiye 2.si olan Burak Deniz 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret ederek, mutluluğunu paylaştı.

26 Mayıs-3 Haziran’da Bulgaristan’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’nda milli takımı temsil edecek olan Burak Deniz, ”Spora ve sporcuya desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve hep bizlerin yanında olan belediye başkanımız Sayın Osman Topaloğlu’na hem teşekkür etmek, hem de mutluluğumu paylaşmak istedim. “Dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ”Başarılı sporcumuz Burak Deniz’i tebrik ediyorum. Spora ve sporcuya olan desteğimiz her zaman sürecektir. Yeter ki gençlerimiz spora zaman ayırsınlar. Yeter ki gençlerimiz daha sağlıklı ve doğru zaman geçirebilecekleri aktiviteleri seçsinler. Sporcumuz 26 Mayıs-3 Haziran’da Bulgaristan’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda milli takımımızı temsil edecek. Kendisine başarılar diliyorum. Biliyorum ki güzel haberlerle dönecek. ”Dedi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber