Tüfekci: Samsun siyaset üstü bir şehir olacak

Tüfekci: Samsun siyaset üstü bir şehir olacak
12.03.2024
A+
A-

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, Ramazanın ilk günü Mecidiye esnafını ziyaret ederek, ‘‘Bu mübarek ayda tüm vatandaşımıza, esnafımıza bolluk bereket dileyerek ziyaretlerimizi yapıyoruz” dedi.

İlkadım’da bulunan Gazi Caddesi Mecidiye Çarşısı esnafını ziyaret eden Büyükşehir Adayı Tüfekci’ye, İl Başkanı Hasan Aksoy ve Belediye Meclis Üyesi Adayları eşlik etti. Ramazanın bolluk ve bereket ayı olduğunu vurgulayarak konuşan İmren Nilay Tüfekci, ‘‘Ramazanın, şehrimize ve tüm Müslüman Alemine bolluk, bereket ve yardımlaşmayı getirmesi en büyük duamızdır ’’ diye konuştu.

ŞEHRİMİZ BOLLUK VE BEREKETİN MERKEZİ OLSUN

İyi Parti Büyükşehir Adayı İmren Nilay Tüfekci, Samsun’un dünyanın en özel şehirlerinden biri olduğunu belirterek, ‘‘Seçim sürecinin Ramazan ayı gibi birlik ve beraberliğin, merhametin sembolü bir zaman denk gelmesinin de ayrıca önemli olduğunu düşünüyorum. Şehrimiz öyle özel bir coğrafya, konum ve özelliklerle donatılmış ki, tek ihtiyacımız olan bunu doğru şekilde planlamak. Bu anlamda güzel şehrimiz Samsun’un siyaset üstü çok özel bir kent olduğuna önce inanmak sonrada sadece gereğini yapmak düşüyor bize. Ovaları, verimli kırsalı, sahili, denizi, ulaşımı, tarihi ve kültürel dokusuyla, üretimin, fabrikaların, ticaretin merkezi olmamak için geçerli tek bir neden yok” şeklinde konuştu.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ GERİ KAZANACAĞIZ

Kaybedilen zamanın tek telafisinin bir an önce gece gündüz çalışmaya başlamak olduğunu vurgulayan Büyükşehir Adayı Tüfekci, ‘‘Samsun, kutuplaşmaların, hizipleşmenin, ayrışmanın değil, birlik ve beraberliğin adresi olmaya yakışacak bir şehirdir. İşte bu günler, vatandaşımızın hayal ettiği o güzel günlere yürüdüğümüz günlerdir. Birlik ve beraberliğimizin böyle aylarda daha da kıymetini anlıyoruz ve bu yüzden de Samsun’a o özlediğimiz sevgi dilini, birliği, Samsun için birlikte çalışma düşüncesini getireceğiz. Biz bir olursak göreceksiniz ki çok kısa vadede nasıl ayağa kalkıp, ekonomik olarak, tarım, istihdam, turizm ve aklınıza gelebilecek her alanda yeniden Türkiye’nin en önemli illerinden biri olacağız. Bizim derdimiz Samsun ve Samsunlular. Bizim derdimiz birliğimiz ve beraberliğimizdir. Ne makamda, ne de koltukta gözümüz var’’ diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber