resim yükle

Tüfekci: Ayak seslerimiz uykularını kaçırıyor

Tüfekci: Ayak seslerimiz uykularını kaçırıyor
14.03.2024
A+
A-

Tüfekci, Çiftlik Caddesi’nde vatandaş ve esnafla bir araya gelerek, ‘‘Şükürler olsun her gün büyüyen, her gün daha da inanan bir Samsun var’’ diye konuştu.

İyi Parti Gençlik ve Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel’in de Samsun’a gelerek çalışmalarına katıldığı, İlk Kadın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci’ye, İl Başkanı Hasan Aksoy ve İlkadım İlçe Başkanı Serkan Albayrak eşlik etti. Ziyaretlerin çok verimli geçtiğinin altını çizen Tüfekci, ‘‘Öncelikle Genel Başkan Yardımcımız Ünzile Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Buralara kadar gelip bizimle beraber olarak çalışmalarımıza çok büyük katkı sağladı. Esnafımız, vatandaşımızdan çok büyük bir ilgi alaka var. Herkes hem desteğini hem de duasını eksik etmiyor. Bu sevginin karşılığını 23 yılda yapılmayanı 5 yılda yaparak göstereceğiz. Herkes müsterih olsun, Samsun’u iyi belediyecilik ile tanıştıracağız’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

AYAK SESLERİMİZ UYKULARINI KAÇIRIYOR

Kendileri dışında yapılan bir çok anketin bazılarında ilk sırada, bazılarında ikinci sırada gözüktüklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tüfekci, ‘‘Bu şehrin sokakları her zaman doğruyu söyler, doğruyu gösterir. Sokaklar İmren Nilay Tüfekci diyor bunu rakiplerimiz de çok iyi biliyor. Kimine göre ilk, kimine göre ikinciyiz, biz halkımız ile biriz.Vatandaşla bu kadar samimi olmamız, projelerimizi tamamen halk odaklı açıklamamız, içtenliğimiz ve en önemlisi gönülden gönüle kurduğumuz sarsılmaz bir bağ var. Uykuları kaçıyor biliyoruz. Bu şehir artık daha iyisini hak ettiğini biliyor. Yıllardır hizmet söz verip, makamlarına geçtiklerinde kendilerini unutanı biliyor. Hesap peşinde değiliz, hizmet peşindeyiz. Hesabı vatandaş sandıkta kesecek. Bütün inancımız ve gücümüzle Samsun için gereği neyse yapacağız” diye konuştu.

AŞK İLE ÇALIŞANIN MAZERETİ OLMAZ

Merkezi ve yerel yönetim aynı partiden olmazsa o şehre hizmet gelmez, tartışmaları üzerine açıklamalarda bulunan Büyükşehir Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, ‘‘Neymiş, merkezi yönetim ile yerel yönetim bir olmaz ise oraya hizmet gelmezmiş. Gelecek efendim. Samsun’a hizmet gelecek. 23 Yıldır yapmadıkları hizmet 5 yılda gelecek. Ankara’yla bağlantılarımız var, İstanbul ile bağlantılarımız var. İstemesini bilirseniz, doğru projeler ile giderseniz, ödenek de gelir hizmet de. Kimse korkmasın, çekinmesin. Bu kardeşiniz sizin için o kapıları aşındıracak. Samsun refaha, güzelliğe, insan odaklı projeler ile yönetilsin diye bütün bağlantılarını kullanacak. Benim olduğum yerde adaletsizlik, hak yeme, adam kayırma gibi çağdışı yaklaşımlar olmayacak. Belediyenin kaynaklarını doğru kullanırsanız bütçeniz de yeter, projeleriniz de hayata geçer. Samsun Aşktır, aşk ile çalışan yorulmaz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber