TİMBİR’den Bakan Yardımcısı Dr. Batuhan Mumcu’ya ziyaret

TİMBİR’den Bakan Yardımcısı Dr. Batuhan Mumcu’ya ziyaret
29.01.2024
A+
A-

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kurulan Türk İnternet Medya Birliği ziyaretlerini sürdürüyor. TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, Yönetim Kurulu Üyeleri Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Başkanı Menderes Demir, Muammer Bostan, Abdurrahman Aksu, Birlik Haber Ajansı (BHA) Genel Müdürü Muhammet Kaçar, TİMBİR Danışıma Kurulu Üyesi Fatih Tüten ile TİMBİR Üyesi Ali Akgün ile birlikte Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Batuhan Mumcu ile bir araya geldi.

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, faaliyetleri ve yürütülen projeler hakkında bilgi verdiği Bakan Yardımcısı Dr. Mumcu’ya, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile iş birliği içerisinde projeleri hayata geçirmek istediklerini belirtti.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Batuhan Mumcu da, kültür ve turizm alanında yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdiği heyete ziyaretleri için teşekkür etti.

WhatsApp Image 2024 01 29 at 11.57.03

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber