resim yükle

TFF’den ligden çekilen takımlar için büyük jest!

TFF’den ligden çekilen takımlar için büyük jest!
23.02.2023
A+
A-

TFF’nin, Kahramanmaraş merkezli depremlerde ligden çekilme kararı alan takımlardan Gaziantep ve Hatayspor’a jest yaparak sezonun geri kalanında iki takıma da beraberlik bonusu ödemeye devam edeceği belirtildi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerde ligden çekilme kararı alan takımlardan Hatayspor ve Gaziantep FK ,oynamadıkları her mücadele sonrası beraberlik bonusu alacak.

Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre, ligden çekilen Hatayspor ve Gaziantep FK’ya ligin sonuna kadar beraberlik bonusu ödenecek. TFF’nin bu kararı sosyal medyada da büyük alkış alırken, bu şekilde maddi anlamda kulüplere de destek verilmiş olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber