Tekkeköy Belediyesi Bültenine Vatandaşlardan Tam Not

Tekkeköy Belediyesi, yapmış olduğu hizmetleri, projeleri ve tüm çalışmalarını Belediye Bülteni ile vatandaşlarına duyurmaya devam ediyor.

05.12.2016
50
A+
A-

Tekkeköy Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetleri, çalışmaları, projeleri ve faaliyetleri anlatan Tekkeköy Belediye Bültenin yeni sayısı yediden yetmişe herkesten büyük beğeni topladı.

Tekkeköy Belediyesi, yapmış olduğu hizmetleri, projeleri ve tüm çalışmalarını Belediye Bülteni ile vatandaşlarına duyurmaya devam ediyor. Tekkeköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü tarafından çıkartılan Tekkeköy Belediye Bültenin dördüncü sayısı ilçenin tamamında dağıtıldı. 56 sayfadan oluşan belediye bülteni sayfa yapısı ve içeriği ile okuyucudan tam not alırken ilçede önemli bilgi eksikliğini gidererek, halkın beğenisini kazandı.

tekkekoy-belediyesi-bultenine-vatandaslardan-tam-not

 Tekkeköy Belediyesi bülteni her yerde
İlçe halkına Belediye tarafından yapılan çalışmaları, projeleri ve hizmetleri anlatmak için belirli aralıklarla bülten çıkarttıklarını ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Halkımız ile aramızda köprü kuran bilgi aktarımı sağlanmasında en büyük yardımcı faktörlerden biri olan bültenimiz ile ilçemizde yapmış olduğumuz çalışmaları, hizmetleri ve projelerin bazılarını sayfalarımızda sergiledik. Ayrıca sayfalar içerisine oluşturmuş olduğumuz kent rehberi ile ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın resmi kurum ve kuruluşlara ulaşabileceği iletişim telefonları bültenimizde yer verdik. Bültenimizi ilçemizdeki kurum ve kuruluşlara, tüm işyerlerine, esnafa, çay ocaklarına, kahvehanelere, vatandaşlarımıza dağıtarak yapmış olduğumuz hizmetlerden, projelerden, çalışmalardan halkımızı haberdar etmiş olduk. Bültenimizi temin etmek isteyen vatandaşlarımız, belediye hizmet binamızdan yada belediyeye ait birimlerden temin edebilecekleri gibi  sanal ortamda www.tekkekoy.bel.tr adresinden inceleme imkanı da bulabilecekler’’ şeklinde konuştu.

tekkekoy-belediyesi-bultenine-vatandaslardan-tam-not

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.