resim yükle

Tekirdağ’da “Sivil Toplum Medya Buluşmaları’ programı düzenlenecek

Tekirdağ’da “Sivil Toplum Medya Buluşmaları’ programı düzenlenecek
18.05.2024
A+
A-

Sivil toplum kuruluşları ile medyanın iletişiminin güçlendirilmesini amaçlayan ve İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) ve Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) tarafından, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilecek olan programda; Sivil Toplum Örgütlerinin Dijital Kapasitesinin Geliştirilmesi, Dijital İçerik Üretimi, Sivil Toplum Kuruluşları Etkin Sosyal Medya Kullanımı, Sivil Toplum Kuruluşları Basın, Medya İletişimi ve İnternet Ortamında Kişisel Verilerin Korunması ve Telif konularında sunumlar gerçekleştirilecek.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Salonu’nda 21 Mayıs 2024 Salı günü saat 13.00’da düzenlenecek programa konuşmacı olarak; TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa’nın yanı sıra, Birlik Haber Ajansı (BHA) Genel Müdürü Muhammet Kaçar, Doğuş Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlknur Doğu Öztürk, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü Başkanı Öğretim Görevlisi Yarkın Çelik ve TRT Haber İstanbul Muhabiri Bahar Demirel katılacak.

DİKMEN: PROGRAM STK’LAR İÇİN ÇOK YARARLI OLACAK

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Trakya Bölge Başkanı Özkan Dikmen sivil toplum ile medyanın işbirliğinin kentlerin sosyal kültürel alanlar başta olmak üzere gelişimine katkı sağlayan önemli bir birliktelik olduğunu kaydetti. Dikmen, TİMBİR olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirecekleri Sivil Toplum Medya Buluşmaları programının STK’ların medya ve sosyal medya iletişimi açısından yararlı olacağını belirterek tüm sivil toplum gönüllülerini programa davet etti.

Dr. BASA: STK’LAR TOPLUMUN MAYASIDIR

İMEF ve TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa da Sivil Toplum Medya Buluşmaları projesi ile sivil toplumun medyada daha görünür olmasına katkı sağladıklarını ifade etti. Trabzon, Balıkesir, Aydın, Erzincan, Osmaniye, Gaziantep, Ankara ve Bitlis’ten sonra Tekirdağ’da sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile buluşacaklarını ifade eden Dr. Basa projenin toplumun mayası olan sivil toplum örgütlerinin çalışmalarını daha etkili bir şekilde kamuoyuna duyurmalarına olanak sağlayacağını kaydetti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber