Tacizci öğretmen hakkında şok iddia! 25 yıl hapis cezası almış

Tacizci öğretmen hakkında şok iddia! 25 yıl hapis cezası almış
17.12.2021
178
A+
A-

Samsun’da 7 ilkokul öğrencisini tacizden tutuklanan öğretmenin 2016 yılında iki ilkokul öğrencisini taciz etmekten 25 yıl hapis cezası aldığı ortaya çıktı.

Samsun’u şoke eden ilkokul öğrencilerinin öğretmenleri tarafından taciz edilmesi olayı ile ilgili skandal bir bilgi gündeme geldi.

Samsun’un İlkadım ilçesinde bulunan bir ilkokulda görevli öğretmen, geçtiğimiz günlerde 4’ü kız, 3’ü erkek, 7 öğrencisini taciz ettiği iddiası ile tutuklanmıştı. Öğrenci velileri ise olayın ortaya çıkması sonrası okula giderek duruma tepki göstermişti. Tutuklanan öğretmen emniyette verdiği ifadede suçlamaları kabul etmezken, Samsun Gazetesinden Hakan Akgün, o öğretmen ile ilgili şoke edecek başka bir detayı haberleştirdi.

Samsun Gazetesinden Hakan Akgün’ün haberine göre, 7 öğrenciyi tacizden tutuklanan öğretmenin, 2016 yılında da iki ilkokul öğrencisini taciz ettiği gerekçesi ile 25 yıl hapis cezası aldığı ortaya çıktı. Söz konusu öğretmenin bir lise öğrencisini de 2017 yılında taciz ettiği ve bu suçlama nedeniyle soruşturma geçirdiği öğrenildi. Hakan Akgün, ilkokul öğrencilerini tacizden tutuklanan öğretmenin, 6 Nisan 2016 yılında yine öğrenci tacizinden dolayı gözaltına alınarak tutuklandığını, 25 yıl hapis cezası ile ilgili dava dosyasının ise Yargıtay’da olduğunu yazdı.

Geçtiğimiz günlerde bir ilkokulda patlak veren iğrenç olayda, 7 öğrenciyi taciz suçlaması ile tutuklanan öğretmenin, 25 yıl hapis cezası kararı olmasına ve 2010-2016- 2017 yılları arasında yine öğrenci tacizi ile ilgili tutuklanma ve soruşturma geçirmiş olmasına rağmen, nasıl yeniden görev yaptırıldığı ise merak konusu oldu. Öğretmen ile ilgili şok detayların ortaya çıkması, skandal içinde skandal yorumlarına neden oldu.

(Samsunkenthaber)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.