resim yükle

ŞUTİM esnafından Başkan Beyazgül’e tam destek

ŞUTİM esnafından Başkan Beyazgül’e tam destek
14.03.2024
A+
A-

ŞUTİM esnafından Başkan Beyazgül’e tam destek

Başkan Beyazgül, Şanlıurfa Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Kemal Sezer ile Şanlıurfa Ticaret Merkezi (ŞUTİM) esnafıyla bir araya gelerek yaklaşan seçimler için destek istedi. Esnaflardan Başkan Beyazgül’e tam destek geldi.

baskan beyazgul 2

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ŞUTİM esnafıyla bir araya gelerek esnafa hayırlı işler helal kazançlar diledi. Yaklaşan seçimler için esnaflardan destek isteyen Başkan Beyazgül’e bölge esnafından tam destek ve yanındayız mesajı geldi.

baskan beyazgul 1

Her zaman vatandaşlarının yanında yer aldıklarını kaydeden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi Şanlıurfa’da hayata geçirilen yatırım ve hizmetleri anlattı.  Yeni dönemde yapılacak olan projelerden de bahseden Başkan Beyazgül yatırım ve hizmetlerin devamı, istikrarın devamı için yine yeniden AK Parti ve AK adaylar diyelim dedi.

baskan beyazgul 4

Esnaflarla yakından ilgilenen Başkan Beyazgül tek tek tokalaşarak talep ve önerilerini dinledi. Hal Pazarı ile ilgili yapılması gerekenlerle ilgili talimat veren Başkan Beyazgül esnaflarımızın her zaman yanında olduk onların işlerini kolaylaştırdık böyle olmaya devam edecek dedi.

baskan beyazgul 3

Gösterdiği ilgi ve alakalardan dolayı Başkan Beyazgül’e teşekkürlerini ileten esnaflar girdikleri her ortamda AK Parti Belediyeciliği ve Zeynel Başkanın kente kazandıklarını anlattıklarını belirterek seçimlerden zaferle çıkacaklarını ifade ettiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber