Süper Kupa finali için Fenerbahçe’nin talebi var

Süper Kupa finali için Fenerbahçe’nin talebi var
21.03.2024
A+
A-

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye’nin Macaristan’la oynayacağı özel maç öncesi havaalanında açıklamalarda bulundu. Büyükekşi, 6 Nisan’a alınacağı iddia edilen Süper Kupa finali için Fenerbahçe’nin bir talebi olduğunu söyledi.

featured

Mehmet Büyükekşi konuştu: Süper Kupa finali için Fenerbahçe’nin talebi var

Spor – BHA

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, milli takım kafilesinin yapacağı Macaristan yolculuğu öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Milli takımdaki genç futbolcular hakkında konuşan Büyükekşi, ”18 yaşındaki gençler bundan 8 yıl sonra 26 yaşında olacaklar. Bundan ötürü yapacağımız bu maçlar son derece önem taşıyor. Oynayacağımız takımlar da kendini kanıtlamış, Avrupa Şampiyonaları’nda boy gösterecek takımlar. Futbolcularımız güzel bir hazırlık dönemi geçirdi. Çok heyecanlılar ve çok güzel bir atmosfer var.” ifadelerini kullandı.

”Fenerbahçe’den talep var”

7 Nisan’da düzenlenmesi planlanan Süper Kupa’nın 6 Nisan’a alınacağı hakkındaki iddialara cevap veren TFF Başkanı, şunları söyledi:

”Süper Kupa’nın 6 Nisan’a alınması gibi bir şey söz konusu değil. Fenerbahçe’den bir talep var, bunu da değerlendiriyoruz. Şu anda gündem milli takımımız.”

Mehmet Büyükekşi konuştu: Süper Kupa finali için Fenerbahçe’nin talebi var

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.