Staj ve çıraklık mağdurları AK Parti ile görüştü

Staj ve çıraklık mağdurları AK Parti ile görüştü
22.10.2023
A+
A-

Staj ve çıraklık mağdurları AK Parti ile görüştü

Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları mücadelelerini sürdürüyor.  Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları İzmir Dernek Başkanı Semiha Özek ve beraberindekiler AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda AK Parti Milletvekili Eyüp Kadri İnan ile görüştü.

Özek görüşmeye ilişkin, “Kendisine dosyanızı teslim ettik. Bu konuya yabancı olmadıklarını dile getirdiler. Sayın vekilimizin kendi babası da bir staj mağduru olduğunu bize söyledi. Bu konunun takipçisi olacaklarına, sayın bakanımızla bizzat bu konuyu konuşacaklarını belirttiler. Hatta sayın Cumhurbaşkanımızla da özellikle bu konuyu konuşacaklarını söylediler. İzmir Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları adına vekilimize teşekkür ediyoruz”

b4e454e9 de16 4372 bf6b abbc7fdbd634

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber