Soydemir: Samsun Turizmini kalkındırmak istiyoruz

Soydemir: Samsun Turizmini kalkındırmak istiyoruz
23.06.2021
A+
A-

Samsun’un Atakum ilçesinde bulunan Grand Atakum Otel’de basın toplantısı düzenleyen Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği(OTSAD) Karadeniz Bölge Başkanı Suat Soydemir, pandemi sürecini değerlendirdi.

SAMSUN’A İKİ OTEL YATIRIMI KAZANDIRDIK
Pandemi sürecinden olumsuz olarak en çok etkilenen sektörlerin başında turizmin geldiğini söyleyen OTSAD Karadeniz Bölge Başkanı Soydemir, “Pandemi sürecinden olumsuz etkilenmiş olmamıza rağmen Samsun’a iki otel yatırımı kazandırdık. Hiç bir çalışanımızı yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen işten çıkartmadık, onlarında evlerine bu zorlu süreçte rızklarını götürmelerini sağladık. Grand Atakum Otel ile şehrimize gelen turistleri ağırlamak için sezon hazırlıklarımızı tamamlarken, OTSAD Karadeniz Bölge Başkanlığı görevi de şahsımıza verildi” dedi.

SAMSUN TURİZMİNİ KALKINDIRMAK İSTİYORUZ
Suat Soydemir düzenlediği basın toplantısında ayrıca şunları dile getirdi.
“OTSAD olarak biz Karadeniz bölgesinde bir yapılanmaya gideceğiz ve Samsun’u bu bölgenin merkezi haline getireceğiz. Özellikle Karadeniz ve Samsun için Orta Doğu bölgesi çok ciddi bir pazar. Bu pazarın Samsun ve Karadeniz bölgesinde katkı sağlaması için çalışmalarımız sürüyor. Körfez ülkelerinden bölgemize turların gelmesi için görüşmeler sürüyor. OTSAD olarak hem Samsun’un hem de bölgemizin turizmini kalkındırmak istiyoruz”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.