Siyasiler devreye girdi Türk Telekom Samsun’da kalıyor

Siyasiler devreye girdi Türk Telekom Samsun’da kalıyor
16.03.2021
233
A+
A-

Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğünün Trabzon’a bağlanması Samsun’da büyük tepkiler yaratmıştı. Samsunlu siyasiler devreye girerek Türk Telekom Samsun’da hizmet vermeye devam edecek.

Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Trabzon’a nakledilmesi kararı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan’ın, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile yaptığı görüşme sonrasında kaldırıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü’nün yeni yapılanma kapsamında Trabzon’a alınması karanının gündeme gelmesinin ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüşme gerçekleştirdi. Yapılan değerlendirmeler sonunda Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Trabzon’a nakledilmesi kararı son anda durduruldu.

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI AKSU DUYURDU
Sosyal medya hesabından Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü’nün Samsun’da hizmet vermeye devam edeceğini duyuran AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, “Değerli hemşehrilerim; Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü daha önce olduğu gibi şehrimiz merkezli olarak hem sizlere ve hem de çevre illerimize hizmet vermeye devam edecektir.
19 yıldır gayretle Samsun için çalıştık. Bundan sonra da şehrimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Süreçte başta Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan olmak olmak üzere, sayın milletvekillerimize ve özellikle Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na teşekkür ediyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.