Sigara Fiyatlarına Yeni Zam Dalgası: En Pahalı ve En Ucuz Sigara Kaç TL Oldu?

Sigara Fiyatlarına Yeni Zam Dalgası: En Pahalı ve En Ucuz Sigara Kaç TL Oldu?

Sigara zamları durdurulamaz bir şekilde artıyor! Son zamlarla birlikte hangi sigara grubunun ne kadar zamlandığını, güncel sigara fiyatlarını ve en pahalı ve en ucuz sigaranın fiyatını bu yazıda bulabilirsiniz.

Sigaralara Yeni Zam Darbesi

Sigara fiyatlarına son zam dalgası daha geldi. Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile 3 sigara grubuna daha zam yapıldığını duyurdu. Bu zamla birlikte tüm sigara gruplarında fiyat artışı yaşandı.

Sigara Zamlarının Sebebi Ne?

Sigara fiyatlarındaki artışların arka planında, artan enflasyon ve vergilerdeki yükselmeler gibi çeşitli etkenler yer alıyor.

Sigara Zamlarına Tepkiler

Sigara zamları, kamuoyunda tepkilere neden oluyor. Sigara içenler, zamların artan mali yükü kaldıramadıklarını ve bu durumun sigarayı bırakmalarını zorlaştırdığını ifade ediyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber